All for Joomla All for Webmasters

Getka Jan

jan getka fotoJan Getka

Urodzony 21 lutego 1973 r. w Wołominie, architekt krajobrazu mgr inż., absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Oddziału Architektury Krajobrazu. Po uzyskaniu w 1998 r. dyplomu pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Robót Ogrodniczych w Warszawie, w firmie projektującej zieleń -Pleneria s.c., w Biurze Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy.

Od 2015 r. pracuje w Urzędzie Gminy Zabrodzie (woj. mazowieckie) – jako Naczelnik Wydziału Rozwoju Gminy. Jest członkiem SITO (Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Ogrodnictwa). Posiada uprawnienia kwalifikacyjne NOT/SITO w zakresie Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.

Legitymuje się poważnym doświadczeniem w zakresie projektowania obiektów architektury krajobrazu (parków, ogrodów), wykonawstwa i nadzoru, dendrologii, planowania przestrzennego, oprogramowania CAD/GIS, gromadzenia i przetwarzania danych przestrzennych, administracji samorządowej. Jest autorem wielu inwentaryzacji zieleni, koncepcji i projektów zagospodarowania.

Interesuje się historią regionu. Podejmuje działania na rzecz ochrony dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego w szczególności zabytkowych obiektów, parków na terenie gminy Zabrodzie. Jako sympatyk Bractwa Zabrodzkiego jest zaangażowany w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Od 2013 angażuje się w prace konserwatorskie i działania edukacyjno-oświatowe prowadzone przez Bractwo Zabrodzkie i Fundację Otwartego Muzeum Techniki w zabytkowym młynie motorowym w Niegowie

 

 

 

 

Wstecz

Do góry