All for Joomla All for Webmasters

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia prosimy składać drogą mailową pod adresem nadbor@fomt.pl

W treści wiadomości powinien znaleźć się tytuł publikacji, ilość zamawianych sztuk, wybrany sposób płatności oraz adres do wysyłki. 
Koszt przesyłki wynosi 15zł.

Akceptujemy płatność z góry przelewem bądź gotówką przy odbiorze
(za zaliczeniem pocztowym).

Nr konta FOMT:
46 2030 0045 1110 0000 0398 0060

TECHNIKA W DZIEJACH CYWILIZACJI tom 12

TECHNIKA W DZIEJACH CYWILIZACJI tom 12Z myślą o przyszłości ukazał się 12 tom „Technika w dziejach cywilizacji” pod redakcją Stanisława Januszewskiego.

W roku 2016 kontynuowano Warsztaty Archeologii Przemysłowej na sesjach w Świdnicy (27.IX.2016) i Wrocławiu (21.X.2016).  Celem spotkań była wymiana doświadczeń ochrony zabytków oraz roli kulturotwórczej i pożytków tkwiących w ochronie dziedzictwa przemysłowego. Książka obejmuje wszystkie referaty wygłoszone podczas obu sesji.: o samolotach, motoryzacji, oświetleniu i lampach, kopalnictwie węglowym i naftowym, o budowlach hydrotechnicznych w Niemczech i Holandii, relacja z rejsu do Kędzierzyna – Koźla. Autorzy: Jakub Marszałkiewicz, Piotr Pluskowski, Ewa Wieruch – Jankowska, Aleksander R. Sokołow, Eufrozyna Piątek, Wojciech Preidl, Ryszard Fuchs, Stanisław Januszewski, Borys Grzegorzak – Łoposzko, Marek Miśko, Maciej Wąs.

 

Do góry