All for Joomla All for Webmasters

Obóz dla wolontariatu

Akademia Archeologii Przemysłowej 2017

mkidn 01 cmyk  logo FOMT przezroczyste

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Wolontariatu dla dziedzictwa. Dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prowadzić je będziemy od 17 – 26 lipca na zabytkowych statkach Muzeum Odry. Przewodzić nam będzie idea włączania istotnych składników dziedzictwa kultury technicznej w rytm współczesnego życia, zwłaszcza na polu edukacji i oświaty, turystyki, rekreacji, muzealnictwa technicznego. Wiele uwagi poświęcimy dziełom kultury technicznej Odrzańskiej Drogi Wodnej, a wolontariusze zyskają dodatkowe kwalifikacje – patenty sternika motorowodnego.

001. Opuszczamy awanport Szczytniki

Słuchacze (12) Akademii Archeologii Przemysłowej poznawać będą warsztat ochrony zabytków, uczyć się odczytywania informacji zawartej w dziele kultury technicznej, wejrzą w podstawy sztuki konserwacji zabytków, a spotykać się będą również z konfraternią kapitanów odrzańskich i reńskich i świadkami historii śródlądowych dróg wodnych Polski.

 

Załogę dziewcząt i chłopców, w wieku od 16 do 104 lat, mustrujemy do 30 czerwca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na HP Nadbor).

Do góry