All for Joomla All for Webmasters

Międzynarodowa KONFERENCJA NAUKOWA 1

Nowy mecenas odbudowy i utrzymania Nadbora

W rzędzie mecenasów odbudowy i utrzymania Nadbora, jedynego holownika śródlądowegow Polsce, który utrzymał oryginalną maszynę parową typu campound, kotłownię, sterówkę,wyposażenie pokładowe, stanął polski oddział międzynarodowego koncernu Legrand.

Legrand Polska Sp. z o.o. to firma ciesząca się renomą eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Tym razem pochyliła się nad Nadborem, wspierając prace modernizacyjne instalacji elektrycznej darowizną wyłączników różnicowo-prądowych, nadmiarowo-prądowych, ogranicznikiem przepięć.
Przypomnijmy, że prace powadzone w roku 2018, wspierane dotacją Gminy Wrocław, objęły również wymianę izolacji termicznych kajut części dziobowej jednostki, wymianę paneli ściennych i sufitowych, zabudowę w nadbudówce okien zrekonstruowanych w oparciu o oryginalną holenderską dokumentację stoczniową z 1948 roku. Dzięki wsparciu Elektroplastu Opatówek i teraz firmy Legrand Polska Sp. z o.o. statek zyska też nową rozdzielnię elektryczną, co znakomicie poprawi warunki jego eksploatacji i bezpieczeństwa.
Dziękujemy mecenasom kultury.

lf 2

Do góry