All for Joomla All for Webmasters

Bernaszuk Damian

zdj dam

Damian Bernaszuk, technik elektronik, absolwent Wydziału Elektroniki (inż.) na Politechnice Wrocławskie, student Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyki i Robotyki. Nominowany do nagrody w konkursie „Wrocławskie oblicza wolontariatu” 2017.

Od 2011 roku aktywny wolontariusz Caritas (pomoc w organizacji kolonii letnich, imprez dobroczynnych i spotkań dla osób chorych i niepełnosprawnych). Wspierał działania promocyjne Caritas jak np. promocję akcji 1%m„Podaruj kroplę miłości” itp. oraz organizator szkoleń i spotkań integracyjnych. Aktywista społeczny, wspierający placówkę wychowawczą w Kątach Wrocławskich (wsparcie techniczne przy organizacji festynów dla dzieci i młodzieży, animator zabaw dla dzieci i sędzia w konkurencjach sportowych).

Od 2015 roku mocno związany z Fundacją Otwartego Muzeum Techniki we Wrocławiu jako wolontariusz i współpracownik pomagający m.in. przy organizacji Nocy Muzeów. Mechanik i elektryk na statkach Muzeum Odry – na Holowniku Parowym Nadbor, dźwigu pływającym Wróblin, barce Irena i łodzi motorowej Nadborek. Wykładowca, reprezentant Fundacji na targach Dolnośląskich Organizacji Pozarządowych oraz uczestnik (2017), wraz z zarządem fundacji, w wizycie studyjnej w największych muzeach morskich i rzecznych Norwegii. Jeden z administratorów strony internetowej fundacji, operator drona, sternik motorowodny i monter sprzętu elektronicznego na pokładach statków Muzeum Odry FOMT.

 

 

 

 

Wstecz

Do góry