All for Joomla All for Webmasters

Odrzańska Odyseja II - 2017

Więcej

Szkoła w mieście

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Więcej

Wesprzyj nas

Całość dochodu przeznaczamy na działania statutowe

Więcej

Przekaż nam 1%

Więcej

Wirtualny spacer

 po zabytkach Muzeum Odry FOMT

Więcej

Całość dochodu przeznaczamy na działania statutowe

Na polu usług reklamowych, adresowanych do fundatorów, mecenasów, partnerów, sponsorów, podmiotów publicznych i prywatnych oferujemy:

  • opracowanie graficzne materiałów reklamowych, folderów, kalendarzy oraz innych wydawnictw
  • ekspozycję bannerów, roll’up’ów, posterów i innych materiałów reklamowych na imprezach prowadzonych przez Fundację, na statkach Muzeum Odry FOMT, na Międzynarodowych Warsztatach Archeologii Przemysłowej, na sesjach Akademii Archeologii Przemysłowej, na pokazach zabytków, sympozjach, konferencjach etc.
  • Fundacja promuje mecenasów na stronach internetowych, na łamach comiesięcznego biuletynu „Prosto z Pokładu” (wydawany od 2002), w publikacjach naukowych i popularno-naukowych (od roku 2000 ok. 40 tytułów), na planszach wystaw stałych i czasowych (m.in. Odra – statki i ludzie, Wrocławski Węzeł Wodny –  dziedzictwo, z myślą o przyszłości, Zabytki techniki Gór Sowich, Pomniki techniki Europy), wystaw, które prowadzono również w Henrichenburgu, Berlinie, Oderbergu, Londynie, w folderach, w materiałach szkoleniowych adresowanych do szkół, w programach telewizyjnych z udziałem Fundacji realizowanych  etc.

Fundacja Otwartego Muzeum Techniki utrzymuje się samodzielnie, finansowane są jedynie okresowe projekty przez nią realizowane. Fundusze przekazane przez naszych mecenasów pozwalają nam na prowadzenie większej ilości zajęć edukacyjnych, umożliwiają nam prowadzenie Muzeum Odry oraz organizację imprez kulturalnych, wystaw oświatowych, a przede wszystkim – przeznaczane są na odbudowę statków Muzeum Odry.

  • Kalendarzyk
    Co roku Fundacja wydaje kieszonkowy kalendarzyk, promujący dzieła kultury technicznej Polski, w formie cegiełki na rzecz działań statutowych naszej organizacji.
  • Wynajem powierzchni biurowych
    Od lat współpracujemy z firmami i środowiskami wodniackimi, udostępniając salę wykładową dźwigu pływającego Wróblin (w przyszłości również ładownie barki Ireny) na popołudniowe kursy, spotkania i konferencje.
Do góry