All for Joomla All for Webmasters

Zmiana terminu Odrzańskiej Odysei

Z przykrością informujemy, że w związku z wyłączeniem w dniach 23-28 września 2019 r. przez PGW Wody Polskie. Zarząd Zlewni w Opolu żeglugi na odcinku Odry między Dobrzeniem a Wróblinem ,powodowanego koniecznością przeprowadzenia tam robót hydrotechnicznych zmuszeni jesteśmy przesunąć termin rejsu Odrzańskiej Odysei o dwa tygodnie. Zrealizujemy go w nowym terminie od 5 do 12 października 2019 r.

Program rejsu, wspieranego dotacją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizować będziemy we wskazywanych wcześniej kluczowych punktach postoju muzealnej barki Irena.

- w Krapkowicach, w dniach 7 i 8 października (tak jak zakładano w poniedziałek-wtorek)

- w Opolu, w dniach 9 i 10 października (środa-czwartek,

- w Brzegu w dniu 27 października (piątek).

Utrzymujemy harmonogram zgłoszeń klas szkolnych i grup przedszkolnych na sesje warsztatowe prowadzone na barce. Prosimy jedynie o potwierdzenie (do dnia 27 września, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 882-116-779)), że z Państwa strony przesunięcie rejsu o 14 dni nie powoduje wycofania zgłoszenia.

W związku z dużym zainteresowaniem Odrzańską Odyseją informujemy, że nowe zgłoszenia przyjmować możemy jedynie na sesje prowadzone

- w Krapkowicach w dniu 7 października, w godz. 14/00 – 15/30

- w Opolu w dniu 9 października, w godz. 1400 – 15/3

Na stronie www.fomt.pl znajdziecie państwo zmodernizowany harmonogram rejsu i listę zgłoszeń na termin 21-28 września, którą będziemy korygować.

Do góry