All for Joomla All for Webmasters

Odrzańska Odyseja II - 2017

Więcej

Zostań mecenasem kultury

 

Więcej

Szkoła w mieście

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Więcej

Wesprzyj nas

Całość dochodu przeznaczamy na działania statutowe

Więcej

Wirtualny spacer

 po zabytkach Muzeum Odry FOMT

Więcej

Bernaszuk Damian

zdj dam

Damian Bernaszuk, technik elektronik, absolwent Wydziału Elektroniki (inż.) na Politechnice Wrocławskie, student Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyki i Robotyki. Nominowany do nagrody w konkursie „Wrocławskie oblicza wolontariatu” 2017.

Od 2011 roku aktywny wolontariusz Caritas (pomoc w organizacji kolonii letnich, imprez dobroczynnych i spotkań dla osób chorych i niepełnosprawnych). Wspierał działania promocyjne Caritas jak np. promocję akcji 1%m„Podaruj kroplę miłości” itp. oraz organizator szkoleń i spotkań integracyjnych. Aktywista społeczny, wspierający placówkę wychowawczą w Kątach Wrocławskich (wsparcie techniczne przy organizacji festynów dla dzieci i młodzieży, animator zabaw dla dzieci i sędzia w konkurencjach sportowych).

Od 2015 roku mocno związany z Fundacją Otwartego Muzeum Techniki we Wrocławiu jako wolontariusz i współpracownik pomagający m.in. przy organizacji Nocy Muzeów. Mechanik i elektryk na statkach Muzeum Odry – na Holowniku Parowym Nadbor, dźwigu pływającym Wróblin, barce Irena i łodzi motorowej Nadborek. Wykładowca, reprezentant Fundacji na targach Dolnośląskich Organizacji Pozarządowych oraz uczestnik (2017), wraz z zarządem fundacji, w wizycie studyjnej w największych muzeach morskich i rzecznych Norwegii. Jeden z administratorów strony internetowej fundacji, operator drona, sternik motorowodny i monter sprzętu elektronicznego na pokładach statków Muzeum Odry FOMT.

 

 

 

 

Wstecz

Do góry